KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol
weeman86

a co to za sposób?

użytkownik usunięty
Marcinekk

No pomyśl ;D Ale przynajmniej nie dał Kajol 1 przy czym nie obejrzał z nią żadnego filmu xD

użytkownik usunięty

Ja nie wiem w jaki sposób dostała się do filmu proszę oświećcie mnie.

użytkownik usunięty

No dostała się zapewne poprzez casting, ale weeman86 ma takie różne CHORE wyobrażenia...

użytkownik usunięty

No właśnie Kajol to świetna aktorka tylko denerwuje mnie mnie to że gra ciągle z mężem którego nie lubię ale właściwie grała bo nie gra w filmach

użytkownik usunięty

No tak :D ja od pół roku zbieram się ,żeby obejrzeć Ty i Ja... Ale jakoś mi nie idzie bo on jest taki brzydki... No ale jak jej się podoba no to spoko :D

użytkownik usunięty

Ja obejrzałam ten film. Ajay nie jest tam aż tak irytujący ale jedna rzecz doprowadza mnie do szału jedna piosenka sama nie wiem czy to można nazwać piosenką i nie mogę znaleźć jej i ściągnąć aż po prostu nie wyrabiam przy tym momencie. :D

O jaką piosenkę Ci chodzi?
http://www.songs.pk/ - poszukaj tutaj, to indyjska strona z piosenkami z filmów.

użytkownik usunięty
Madleen

Dzięki to jest taka piosenka kiedy pierwszy raz się widzą i on ją zobaczył i jej twarz się tak pokazuje a potem już jest inna piosenka bo może ci się pomylić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones