KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

w indiach aktorki po urodzeniu dziecka lub po wyjściu za mąż przestają grać w filmach albo grają bardzo mało.nie powino tak być mojm zdaniem. BOLLYWOOD I CAŁE INDIE TRACĄ TĄ NIERUWNOŚCIĄ .BARDZO SZYBKO ZMNIEJSZA SIĘ ILOŚĆ KOBIET W KRAJU A POWIĘKSZA SIĘ ILOŚĆ MĘŻCZYZN.KOBIETY CORAZ CZEŚCIEJ SĄ ZMUSZANE DO USUNIĘCIA CIĄŻY TYLKO DLATEGO ŻE TO CÓRKA A NIE SYN.WIDAĆ TĄ NIERUWNOŚĆ NAWET WŚRUD INDYJSKICH AKTOREK. NP;

KAJOL-- MÓWIĄ ŻE PORONIŁA 1 DZIECKO JA MYŚLĘ ŻE MOŻE ZOSTAŁA ZMUSZONA DO USUNIĘCIA.POTEM SIĘ ZAŁAMAŁA RODZINA SIĘ WYSTRASZYŁA I GDY URODZIŁA 2 DZIECKO ( A BYŁA TO DZIEWCZYNKA) JUŻ JEJ DO TEGO NIE ZMUSZALI DO USUNIĘCIA MOŻE NAWET BALI SIĘ MEDIÓW. TO TYLKO DOMYSŁY ALE MOŻE BYĆ W TYM ZIARKO PRAWDY.KAJOL BARDZO MAŁO GRA W FILMCH ALE CHOCIARZ REGURALNIE.

MADHURI DIXIT-- 2 SYNÓW ANI JEDNEJ CÓRKI. W DODATKU PRAWIE NIEGRA ( MNIAŁA PRZERWE KILKA LAT TAK I JAK KAJOL ) WRUCIŁA FILMEM ZATAŃCZ ZE MNĄ ( OGLĄDAŁAM TEN FILM) LECZ CZYTAŁAM ŻE TEN FILM W INDIACH NIE ODNIUSŁ WIĘKSZEGO SUKCESU.TERAZ ZNÓW NIE WIDAĆ Z NIĄ WIELE FILMÓW.

SONALI BENDRE--JEDEN SYN ANI JEDNEJ CÓRKI. ORAZ CAŁKOWITE ZAKOŃCZENIE Z WYSTEPAMI W FILMACH.

GAYATRI JOSHI-- 2 SYNÓW ANI JEDNEJ CÓRKI. ZAKOŃCZYŁA KARIERĘ ZANIM JĄ ZACZEŁA.

NAMRATA SIRODKAR-- SYN I TEŻ MAŁO GRA.

AMRYTA ARORA-- SYN.

WYJĄTKAMI SĄ NP;

JUHI CHAWLA-- KTÓRA MA CÓRKĘ I SYNA . ALE GRA W FILMACH REGURALNIE.

AISHWARYA RAI-- MIMO ŚLUBU TEŻ GRA REGURANIE.

MAŁO JEST WYJĄTKÓW . NAWET MĄŻ MOŻE IM ZAKAZAĆ GRY W FILMIE. NAWET RODZINA W INDIACH ZMUSZA DO USUNIĘCIA CIĄŻY.PROBLEM STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BĘDZIE SIĘ POWIĘKSZAĆ.JUŻ SĄ W INDIACH MIEJSCOWOŚCI GDZIE MIESZKAJĄ SAMI MĘŻCZYZNI MUSZĄ WYJEŻDZAĆ ŻEBY ZNALEŚĆ ŻONĘ. NIEKTÓRZY NIE MAJĄ PIENIĘDZY NA WYJAZDY...

NIECHCĄ DZIEWCZYNEK BO NP; MUSZĄ ZAPŁACIĆ POSAG A WIEKSZOŚĆ LUDZI W INDIACH JEST BIEDNYCH....

rani_167

Renesmea, rani chyba nawet wie , co to jest ironia :D I nadal popisuje się swoimi metaforami. Co za żenada...
Anulka, co tam słychać w Twojej ruderze? ;p

Madleen

Madleeen, a wiesz spoko, nie ma to jak podstawówka, tylko szkoda ze jeszcze kolorów mnie nie nauczyli rozróżniać, za to jak widać tępią ortografie :P

Rani - ups, coś ci sie pomyliłó, bo w poprzednim poście byłam starą babunią z wypadającymi ząbkami, a teraz chodze do podstawówki. Chyba masz zaniki pamięci.

anulka01

co to za słowo pomyliłó?w podstawówce tego nie uczą? anulka masz różne wcielenia raz babuni bez zembów a raz dziewczyny z podstawówki to dlatego tak naprawdę jesteś i tym i tym ...na dole babunią u gury dziewczyną z podstawówki z rudymi wypadającymi włosami...jakoś nie widać by u ciebie w szkole uczylii ortografii...to fakt kolorów pewnie nie umiesz jeszcze rozróżniać poproś swoją wychowawczynię o korepetycie ...

anulka01

A mamusia mówiła: nie karmić trolla ;D
Nie no przeczytałam 90% pierwszej strony tej dyskusji, na dalsze czytanie nie mam siły. Podziwiam Was, że Wam się chce tak dyskutować, ja bym to olała, tym bardziej, że rani ewidentnie sobie robi jaja a Wy się na to łapiecie.

Madleen

Eee tam, Wasze rudery... Ja mam taką ruderę, że te Wasze rudery to przy mojej ruderze przestają być ruderami! I co, łyso Wam? ;>


Radziłabym na poważnie skończyć już tą dyskusję, ponieważ i tak do niczego Was nie doprowadzi.
Jeśli już chcecie się obrzucać błotem, róbcie to na PW.
Liczę jednak, że jako osoby inteligentne po prostu przestaniecie tu pisać.

Pozdrawiam.

rani_167

Zapewniam - NIE TYLKO. Wszędzie, gdzie w życiu bywałam, zwracano na to uwagę, a bywałam już na naprawdę wielu forach.

lilithin

rani sobie nie robi jaj - jest na to zby mało inteligentna.

Lebron_Rezza

lebron nie jestem głupia ...to ty pokazujesz ze niemasz klasy

co ty 4 - latek jesteś ...bardzo możliwe!!!!!!!!!!!!!

rani_167

Nie zakrztuś się

rani_167

nie martw się lebronicoo seniorito nie zaksztuszę się... nie jem ani nie pyję w czasie pisania na komputerze...
nie to co ty... pewnie się obrzerasz , słodyczami ...to nic... ale musisz być bardzo gruby... biedactwo pewnie nie mieścisz się w własne spodnie
ups; pomyłka nie powinnam napisać spodnie tylko sukienkę...

rani_167

Ale ty jesteś nudna...

Lebron_Rezza

ale ty jesteś nudny ...tylko to samo ...spać się chce

zaraz zasne twoje wypowiedzi i ty sam ...nudy wielkie.

ja nudna nie jestem...takie osoby jak ty są nudne i oprucztego są gł**ie

rani_167

Z wielką przyjemnością przeczytałam tę dyskusję sprzed 6 lat... Dziękuję, rani_167, wpisy takich ludzi jak ty zawsze poprawiają mi humor :)

Morska_Bryza

Fani z całego Filmwebu czekają na więcej :D

rani_167

LEBRONICO SENIORITO XDDD
wracam tutaj na ten wątek po chyba 3 latach i zawsze mam zapewnioną rozrywkę, nie wiem czy ktoraś z was to jeszcze przeczyta ale dzięki :D

rani_167

Zgadza się, niestety to co piszesz jest prawdą. Jeśli interesujesz się tym tematem, gorąco polecam książkę "Czarna księga kobiet". Jest wstrząsająca. Dokładnie opisuje proceder mordowania żeńskich płodów, albo dziewczynek w krajach azjatyckich. Oprócz tego porusza inne ciekawe zagadnienia. Pozdrawiam

rani_167

kajol Queen Devgan Poland strona na fb zapraszam :)

rani_167

Ja ze szczerego serca polecam autorce postu słownik ortograficzny. Peace! A co do kobiet w Indiach polecam dobry dokument nominowany do Oscara "Period. End of Sentence" To jest dopiero szok. Kobiety, które nie wiedzą co to produkty higieniczne, ukrywające się przed mężczyznami. A dokument jest z 2018... Indie to dyktatura mężczyzn i "kultura" poniewierania kobiet. Smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones