KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Początkowo Kajol proponowano rolę Mayi w filmie "Kabhi Alvida Naa Kehna". Byłaby wtedy partnerką Shah Rukh Khana, a ja uwielbiam tę parę.

Jak myślicie, jak wyglądałby film, gdy Kajol zagrała jedną z głównych ról??

Kinomaniaczka_

"Jak myślicie, jak wyglądałby film, gdy Kajol zagrała jedną z głównych ról??"-ten film byłby na pewno jeszcze lepszy i chyba nieco śmieszny. Wyobrażasz sobie Kajol w tych "ciuszkach", które Rani miała ubrane, gdy miała "zaimponować" Rishiemu? Nieźle bym się uśmiała. Tak swoją drogą, to nawet Ajay miał zagrać w tym filmie, dokładnie to Rishiego, czyli Kajol&Ajay graliby małżeństwo. Oj ciekawy byłby film, ciekawy! :) Ja też uwielbiam parę Kajol&SRK, więc... Już nie mogę się doczekać tym bardziej MNIK :>

Madleen

Ja też nie mogę się doczekać...
Niech się pospieszą. :))

Kinomaniaczka_

Jak by Kajol zagrała w "Nigdy nie mów żegnaj", to film by więcej zyskał, ze względu na parę SRK i Kajol, bo Rani( ogólnie bardzo ją lubie)jakoś nie trawię u boku SRK ale mimo to uważam, że i tak film był świetny. MNIK też się nie mogę doczekać. Podobno w Indiach premiera w Grudniu, to trzeba jeszcze trochę zaczekać..

Madleen

Madleen! Ha! Ha! Kajol w seksownych ciuszkach i to przed Ajayem. Ha! Ha! Padam ze śmiechu. Jemu to dopiero by szczęka opadła. Ale się uśmiałam. Ty to masz poczucie humoru. Byłoby ciekawie. Czy film by zyzkał, gdyby Mayę zagrała Kajol? Hm! Nie wiem. Rani zagrała świetnie. Nie jestem do końca przekonana, czy nasza Kajol poradziłaby sobie, albo jeszcze lepiej, pasowałaby, do roli pedantycznej pani domu. Jest tak energiczna potrzepana i szalona, że mogłaby tego nie dać rady zagrać. Pasuje do innych ról. Nie przesadzajmy. Nie do wszystkich ról jest stworzona, tylko dlatego, że gra tam SHAHRUKH. Ale może się mylę i zaskoczyłaby mnie.

Marguerite

gdyby Kajol zagrała zamiast Rani to był by jeszcze lepszy film i Kajol zagrala by z abhishakiem po raz pierwszy raz

PS: z rani też był supper film!!

użytkownik usunięty
kAjOl_7

to nie rola dla kajol chyba...jest za głośna i ekspresywna co w niej jest cudne ale to nie rola dla niej choc osobiście wolę ja od rani :)

myślę że kajol w tej roli była by leprza .rani jest dobrą aktorką ale nie tak dobrą jak kajol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones