KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Gratulacje!!!

użytkownik usunięty

Kajol znów jest w ciąży!!! :D

http://www.gala.pl/gwiazdy/bollywood/newsy/zobacz/artykul/kajol-jest-znowu-w-cia zy-zyczymy-wszystkiego-najlepszego.html

wspaniale oby była dziewczynka.ale jak będzi chłopiec to też jej gratuluję pozdro...rani----

rani_167

O Boże, wiadomość roku...

Lebron_Rezza

wcale nie, to jest news dekady

nawet jeśli doda by sie wyfarbowała na czarno to nie byłoby tak ważne :P

anulka01

doda to nikt warzny kajol jest warzna ona ma talent a doda śpiewać nie umnie doda to tylko umnie nago chodzić jak ją widzę w gazecie czy w telewizij jak ona wygląda nie dorasta kajol nawet do pięt. nie cierpię dody. jeszcze raz GRATULUJĘ kajol.pozdro rani---.

rani_167

nie obrażajmy kajol proszę was na litość boską!

Fanaa3

fanaa, spoko, ja oczywiście bardzo sie ciesze, to była ironia :):)

anulka01

fanaa to nawet nie wie co oznacza ironia lub przenośnia...ps; bardzo się ciesze że kajol jest w ciąży... ( fanaa trochę luzu)...

użytkownik usunięty
rani_167

nie porównujcie szmaty dody do zajebistej kajol bo nie ma co porównywać xD

zgadzam się z kaką doda jest nic nie warta...kajol jest świętna.

użytkownik usunięty
rani_167

doda nie dorasta Kajol do pięt, po prostu zero talentu. A Kajol jest wspaniała.

"Warzna", "świętna" - dziecko, naucz się pisać;)

B_janek

doda jest cienka, kajol już ciut lepsza. A, i jak napisał janek, naucz się rani_167, pisać

Lebron_Rezza

Lebron, ja bym powiedziała ze Kajol jest bardziej niż ciut lepsza od Dodzi :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rani_167

Czy musicie się kłócić na tak głupkowaty temat - kto jest lepszy Doda, czy Kajol??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anulka01

anulka, to fakt ;)

Lebron_Rezza

O, jak szybko działa moderacja. NIedawno zgłosiłem posty tej istoty rani do usunięcia i już.

Lebron_Rezza

Troche za późno luknełam na te stronke, ale kurde Rani, jeśli naprawde napisałaś to co napisałaś, to naprawde to było ostre przegięcie.

Lepiej wrzuć na luz, i znajdź sobie forum, na którym możesz sobie bezkarnie ludzi obrażać, a oni nie mają nic przeciwko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rani_167

no wiesz że za sprawe sądową trzeba ponieść koszty wątpie czy ją złorzysz ty terz obrażałeś nie jeden raz w dodatku chciałam ci tylko uświadomić że jak się czujesz gdy ktoś do ciebie tak piszę.

rani_167

hahahaha, nie no nie tworz nic, nikt ci nie mówił, żebyś zamknęła ryja, tylko, żebyś go nie darła, nie pisze się wielkimi literami. Dziwne jakoś, analfabetka to nie wyzwisko, nie każda jest nią, ale ty np. tak, "terz" co to za słownictwo. Poza tym widzisz chyba, moderacja czuwa, wszyskie twoje niecenzuralne posty zostały zablokowane.

@Anulka01

Napisała coś w tym stylu - "te debile, geje mówią, że doda jest lepsza od Kajol". No ale widać, że nie umie czytać ze zrozumieniem, napisałem, że Kajol jest lepsza od dody. Pozdrawiam

Lebron_Rezza

no cuż ale modrością świecisz no nie. ale moądry ale z ciebie guru jeśli pujdzie dobrze węzmą cię do holly jako miss albo ztriptyzerkę...

rani_167

Byk na byku... Aż mi się nie chce komentować tej żałosnej wypowiedzi. Zabłysnęłaś inteligencją.

Lebron_Rezza

wyślę cię do holly jako złotą kaczkę bedziesz zaszczycony lerzeć na stole gwiazd hollywood...mam prawo robić błędy ortograficzne gdy nie masz już o czym pisać to piszesz wciąrz o tym samym...nie chcę się kłucić ale zmuszasz mnie do tego lebronku....

rani_167

A może tak porozmawiacie kulturalnie o ciąży Kajol?
Rzeczywiście moderacja czuwa. Skończcie, ja już też mam dość zgłaszania waszych postów do usunięcia.

Madleen

A co mnie obchodzi ciąża kajol?

Lebron_Rezza

ps ; to poco piszesz na tym temacie skoro ciąża kajol cię nie obchodzi ???.przeciesz to temat o niej i jej ciąży to co tu robisz ??? nie pisz na tym temacie bo to jest tylko dla zainteresowanych...i troche luzu lebronku...jeszcze wybuchniesz....

rani_167

Lebron jest zawsze nie w temacie.
Na kiedy jest przewidywany termin rozwiązania?

Madleen

No termin jakoś zaraz po premierze "We are family". Jakoś w połowie września lub pod koniec. Boże jak te 9 miesięcy zleciało. ;)

Karolina_24

A właśnie. Szykuje się świetny film. Chociaż za Kareeną nie przepadam, mimo to z każdą rolą jest coraz lepsza. A Arjun jest świetny, ale wątpię czy do tej roli będzie pasował.

Madleen

Lebron : dzięki :)

anulka01

Nie ma za co;)

Lebron_Rezza

rani_167 , weź się mnie nie czepiaj bo wiem co to ironia i w porównaniu do ciebie umiem pisać poprawna polszczyzną.
Piszesz jak byś miała jakieś 10 lat.
lol ;/

Fanaa3

nie mam 10 lat zastanów się co piszesz....weż się mnie nie czepiaj i w porównaniu do ciebie umiem pisać z sensem ...jeśli taka z ciebie mistrzyni w ortografii to musisz być starą babą z 10000 dzieci pomarszczoną twarzą,która tylko zrzedzić umnie.. opanuj się kobito naczynia w domu lepiej wyczyść ... skończ fanaa bo naprawdę śmiać mi się chce z twojch komentarzy ... jak ludzie mogą zwarzać uwagę na tak błache żeczy...

rani_167

Ja już to kiedyś ci pisałam rani ale nie doczytałaś, więc będę teraz pisać ci komentarze krótkie i zwięzłe, żebyś niczego nie pominęła.
Duża ilość błędów ortograficznych utrudnia czytanie.
Twoja ortografia świadczy o tobie mniej niż sama treść komentarzy, ale jednak świadczy.
Skoro już przeczytałaś tyle uwag na ten temat, to zacznij w końcu na to zważać tak samo, jak wszyscy.

Proszę.








Błagam.

oldschool_punk00

mam twoje błaganie gdzieś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idz spać dziecko bo już jest po 19.00.!!!!!!!!!!!!!

rani_167

Gdybym chciała używać twojego stylu pisania, napisałabym: "nei wies co piszać to sie czepiasz wszytkiego... ja to pszynaimiej pisze z sensem..."

Ale napiszę po prostu: nie jestem twoim dzieckiem kochaniutka. Pilnuj swojego rozkładu zajęć.

oldschool_punk00

Błagam Was - skończcie tę bezsensowną "pogadankę".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rani_167

Rani skończ obrażać innych. Z Twoich postów nic nie wynika, nie mają ładu i składu, już pomijając ortografię.

Madleen

idz do psychiatryka madleen czy tam sreem .... ja nieprzywouję litości boskiej jak fanaa .... tylko te same osoby swracają mi uwagę o ortografii i o dużych literach ...jeżeli wy mi zwracacie uwagę o ortografię i o duże litery to ja będę musiała zwracać uwagę na inne żeczy związane z wami i to robię. nie wiadomo kim wy jesteście? niemam żadnej pewności kim jesteście ale wiem jedno o was i powiem to raz ( u żrudeł woda jest najczystsza dalej staje się coraz bardziej zanieczyszczona karzdy człowiek ma miejsce na lini tej rzeki w jesteście na miejscu najbardziej zanieczyszczonym widać to w karzdym waszym komentarzu ) niewiem czy to zrozumiałyscie bo umysły macie niewielkie!!!!!!

rani_167

jejku dziewczyno... jeśli mnie ładnie poprosisz, to odmówię za ciebie trzy zdrowaśki:))

oldschool_punk00

jejku dziewczyno...czy ty chociaż się modlisz albo obchodzisz pierwsze piątki miesiąca czy chodzisz wogule do kościoła? no niewiem ...cięrzko powiedzieć ....jeśli wogule chodzisz do kościoła to być może rzadko...nie bendę cię o nic prosić bo jeśli się modlimy to powiniśmy się równierz modlić za wszystkich ludzi na ziemi... pozdr..( niezainteresowana waszą głupotą ANITA( RANI---)

rani_167

hahaaaa Ty piszesz z sensem! - Dobre sobie!

Fanaa3

DO WSZYSTKICH OPRÓCZ RANI:
nie odpisujcie na te głupoty bo dziewczynce pewnie źle w szkole poszło i nie ma się na kim wyżyć, albo po prostu niech się porządnie nad sobą zastanowi!
POZDRAWIAM !

Fanaa3

akurat nie bo jestem na studiach i jestem dobra w tym co robię ale jak mówiłam w internecie nie zwracam uwagi na ortografię. studjuje fotografię...i się z tego ciesze a wy pracujecie pewnie jako tanie sprzątaczki, kelnereczki,itp.

rani_167

o Boże co za żenada ;/
good bye !

Fanaa3

rani - a myślałam że chodzisz do podstawówki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones