Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Przyłapałam 1 użytkownika na tym ,że ma 5 kont i podnosi ocene no srk a aamirowi obniża.

SZCZYT BEZCZELNOŚCI !!!!!

Fanaa3

oj zgadzam sie to jest chamskie jak tak mozna Aamira

Darka114

A zauwazylam ostatnio ze SRK ma wysza ocene i zastanawialam sie dlaczego to
tera wiem;]

Fanaa3

My też możemy sobie zrobić kilka kont ,ale nie jesteśmy takie żałosne jak osoby ,które to robią!

Fanaa3

No dokładnie,to jest bezczelne..!
I pewnie jeszcze sprawia im to przyjemność! Jeszcze nigdy tak nisko nie spadła ocena Aamira.

rani123

Co to ma wgl być!!!?

Po prostu szkoda słów na takie p*****(*!!!!!!!!

FankaBolly

No naprawde beszczelne!!!
Ja juz wole zeby SRK albo inny moj ulubiony aktor mial niska ocene ale
sprawiedliwa:]

gosiaczek17193

No dokładnie.

A nie specjalne obniżanie oceny.

Tylko buraki tak robią!

Fanaa3

zgadzam się w 100%, przedtem ulubionym aktorem był SRK, teraz to się po zmieniało nadal jest on blisko mojemu sercu bo z nim zaczęła się przygoda z Bollywoodem, ale doceniam i lubię innych aktorów i oczywiście w tym gronie jest Aamir Khan, który gra bardzo dobrze a stoją na nim jego role i tu nie trzeba tłumaczyć.
Jeżeli ktoś wybiera jednego aktora i mówi, ze uwielbia Bollywood to jest to dla mnie dziwne bo dla mnie Bollywood oznacza wszystko co z nim jest związane, coś mogę lubić bardziej coś mniej ale nie stawiam na straconej pozycji nikogo.
A manipulowanie oceną czy oczernianie idola innych bollymaniaków to już się nazywa chamstwo a chamstwo a trzeba tępić

Akaata

Ja lubie wszystkich aktorów bolly, nie wiem czemu ale tak jest;]
Choc bardziej lubie SRK i Chopre bo to w koncu od nich sie zaczelo, to
dzieki nim poplynelam ku bolly;]i jestem Im za to wdzieczna, bo tera
rozumiem czemu tez tak lubicie bolly, Indie itp.;]
A z podwyszaniem oceny i jej znizanie jest zalosne!!!

gosiaczek17193

tak zgadzam sie w 100 %.

Jak tak można !!!!!!!!!!!

nie rozumiem ;?

Fanaa3

i cały czas ktoś obniża śednią aamira.Widać nie dotarł mój apel do niektórych osób.

No coż głupota ludzka nie zna granic .

Fanaa3

Fanaa3 dokładnie, niktórzym po prostu nie da się nic wytłumaczyć i myślą według własnych widzimisię, ale najważniejsze że my wiem ze Aamir jest THE BEST:)
pozdrawiam

Akaata

no dokładnie .

Grunt to się nie przejmować ;)

Fanaa3

ja nie rozumiem takich ludzi.
Po prostu głąby i tyle.

użytkownik usunięty
gosiaczek17193

Ja najbardziej lubię SRK, ale tylko trochę od innych, bo od niego się zaczęło, na nim jest, ale na nim się nie skończy (bo się nie skończy) ;D I wiadomość dla poksów-bolly : po co zaniżać ocenę Aamirowi, bo woli się Srk kiedy wchodzi ktoś kto nienawidzi bollywood i patrzy "lol jacy szmaciarze ocena tylko 5.6 buahahaha kto tam gra" ja nie przepadam za Aamirem, ale 9 mu postawiłam, bo na pewno kiedyś go polubię i... NIE ZANIŻAJMY ŚREDNIEJ BOLLYWOOD, jak się poksom-bolly nudzi to niech wejdą na Pattinsona i pojedynkują :P

Fanaa3

Czasem takie obniżenie oceny może być prawdą, ktoś za Nim nie przepada, to
stawia niską ocenę.. Ale czasem zdarza się tak, ze ktoś robi to
specjalnie..
Mnie osobiście by się nie chciało zakładać kilku kont tylko po to, żeby
obniżyć/podwyższyć komuś ocenę.. :P

__KarLa__

no tak , ale ja sie zoriętowałam bo 1 osoba ma 3 konta,To to jest chamskie.
bo Aamir jest naprawdę świetntm aktorem i zasługije nna taka wysoką ocenę.

Fanaa3

No jeżeli ktoś tak robi to faktycznie nie ładnie muszę się zwami dziewczyny zgodzić.Mnie by się tego robić nie chciało , a po za tym nie uznaje takich zachowań.Ja też jak tu jedna z was wspomniała moim ulubieńcem jest SRK ale lubię też wielu innych aktorów Bollywod (jest ich naprawdę wielu więc nie będę wszystkich wymieniać)w tym Aamira i nie ma wątpliwości że to dobry aktor i zasługuje na wysoką ocenę tak samo jak SRK.Nie którzy są po prostu jeszcze dziecinni i chwytają się takich zachowań.Tyle że my nie mamy wpływu na wszystkie fanki SRK.Tak czy owak macie racje dziewczyny.

Preity27

dzięki za wyrozumiałość Preity.Mi osobiście tez by się nie chciało robic tylu kont.I tak każdy jest za swoim idolem.To po co odgrywać sie na ocenie.Niech każdy lubi kogo chce.
Pozdrawiam.

Fanaa3

tutaj się zgadzam z Fanaa3. Jak ktoś nie wie to niech lepiej nie ocenia.
To działa w dwie strony ;)
Pozdro ;)

Fanaa3

No niestety, szkoda że ocena jest niesprawiedliwa. Ja osobiście wolę SRK natomiast Aamir jest równie dobry, zawsze jak pojawia się na ekranie wiem że film będzie dobry. Niestety (to nie na temat) usłyszałam że Aamir ma nieślubne dziecko z JESSICĄ HUYENS. To prawda? Niestety nie interesuje się bardzo jego życiem prywatnym tak więc nie wiem czy to są prawdziwe informację jednak jeśli tak to: wstydź się!
"Jeśli przez całe życie modlimy się do jednego Boga, dlaczego nie mielibyśmy kochać jednego człowieka??"

S_jak_Ser

Nic o tym wcześniej nie wiedziałam, a ty z jakiego źródla się o tym dowiedziałeś/aś? Ja poszukam i poczytam trochę o tym , moze się coś dowiem. Pozdrawiam ;)

Fanaa3

To niesprawdzone informacje wyczytałam w jednym z komentarzy.
"Nie jestem fanek Shahrukha Khana ale napiszę parę punktów dla tych którzy go nienawidzą.

1. SRK Nigdy nie zniesławił nikogo imienia jak AAMIR KHAN który nazwał go 'DOG INDIRECTLY'

2.On nie ma nieślubnego dziecka z inną dziewczyną jak AAMIR KHAN który ma dziecko z JESSICA HUYENS...

3.On nie wychodzi z inną dziewczyną codziennie jak SAIF ALI KHAN...

4.On nigdy nie jeździł tam gdzie na ulicach śpią biedni ludzie, i nigdy nie zabił żadnej Chinkary(to jakaś gazela xd) jak SALMAN KHAN......

Więc ci którzy go nienawidzicie, odpi*rdolcie się, on jest dobrym człowiekiem. "

http://www.youtube.com/watch?v=YYefV8J0MDE&feature=feedrec_grec_index- pierwszy komentarz pod tym filmikiem.

użytkownik usunięty
S_jak_Ser

Łoo, niezłe, zaraaz zaaraz co Aamir powiedział? Dobra, przemilczę to :P Saif jest nawet spoko, właściwie to nie robi nic bardzo złego jak inni mili Khani (poza srk) więc czego tu się czepiać :) Aa.. no i nie zapominajmy ,że Srk ma i tak zaniżoną średnią bo jako król Bollywoodu obrywa 1 od ludków którzy nawet reklamy z nim nie widzieli (reklama mydła ohh, taak ;D)

Właśnie nie wiem co Aamir powiedział, nie mam pojęcia o co chodzi. Ten komentarz tak napisany, że rozszyfrować momentami było trudno. Saif ? No cóż przywilej gwiazd; ) Natomiast Aamir mi podpadł trochę, ale i tak go lubię ; ) Jakoś tylko Salman Khan mnie jakoś odpycha ; p

S_jak_Ser

Czytałam coś o tym nieślubnym dziecku kiedyś, ale jakoś mi się wątpi... Choć no nie wiem.. może jakaś prawda jednak w tym jest. Co do Saifa - od 2008 r. jest z Kareeną.. jeśli randki - to tylko z nią :P xD Po Sallu bhai wszystkiego się spodziewać można.

__KarLa__

Nie wiem, wszystko jest możliwe; p Ale osobiście do Aamira nic nie mam, lubię go, ma sympatyczny wyraz twarzy, więc niech nikt nie myśli, że chciałam go oczernić czy coś ; p a co do osób obniżających oceny jednym, a drugim podwyższającym to samo jest wszędzie, inni znowu obniżają srk a wyższe oceny dają jakimś tam innym osobą. Smutne- szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones