Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Ostatnio sobie tak pomyślałam,że tak bardzo podziwiamy tego aktora i bardzo by sie chciało go zobaczyć na żywo,twarzą w twarz:)
Lecz narazie jego przyjazd raczej nie jest planowany..;/

Asin150

bardzo chciałabym zobaczyc Aamira na żywo ,mam nadzieję ,żę kiedyś moje marzenie się spełni ;)

Fanaa3

Oh, ile ja bym dała żeby zobaczyć Aamira.
Jest jednym z ulubionych moich aktorów, i mam nadzieję że kiedyś go zobaczę.

Aneczkaaaaa

Oczywiście ze bardzo chce zobaczyc mojego ulubionego aktora na żywo i dostać od niego swój autograf;**

Asin150

zobczyc go na żywo było by cudnie a dostac autograf rozmawiac az boje sie myślec być tym samym miejscu co on

Asin150

Chciałabym go spotkać,porozmawiać z nim i dostać od niego autograf możę dało by się zorganizować coś takiego?

FankaBolly

No ja też bym bardzo chciała:) Mam nadzieje że umie mówić po angielsku xD
No ale my tego przecież nie zorganizujemy...:/

FankaBolly

No ja też bardzo chciałabym sie z nim spotkać;).Mam nadzieje że umie mówić po angielsku xD
Noo pewnie było by super,tylko jest jeden problem,my tego same nie zorganizujemy przecież:/

rani123

Sory że dodałam dwa razy ale mi sie komp ściął:/

Asin150

miejmy nadzieje ze Polskę jeszcze odwiedzi

Darka114

No pewnie ,żę umie mówić po angielsku ,bo przecież u nich językiem urzędowym jest hindi i angielski.
Bardzo lubię angielski i na pewno bym się z nim dogadała ;)

mam nadzieję ,że odwiedzi jeszcze Polskę ,bo z tego czo się orientuje to bardzo mu się u nas podobało i chciał podobno do Zakopanego z całą rodziną przyjechać.

Fanaa3

No ja własnie też tak słyszałam po tym filmie Fanaa*
Nawet jakby nie przyjechał do Polski to i tak w przyszłości polece do Indi żeby sie z nim spotkac i pozwiedzac:)

rani123

heheheh to witaj w klubie ;)

Aamir ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones