PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 378
ocen
7,6 10 1 7378
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

ja naprawde chcialam sie przekonac co do tego gatunku. jednak nic z tego. sceny akcji doprowadzaly mnie do lez- smiech oczywiscie.
ten watek milosny bylby nawet w porzadku gdyby nie dlugosc. podobala mi sie sytuacja kiedy on nie udajac obcego chcial sie zblizyc do rodziny i jak bardzo byl wewnwtrznie rozdarty. ale to tylko tyle a w dodatku- moj boze to trwalo wiecznosc.
a moje kochane bacowki poprostu mnie rozbroily- kazda scena z nimi byla pelna smiechu^^
ps. jestem z zako xD

ocenił(a) film na 8
addict

No tylko, że te bacówki miały grać chaty w Kaszmirze więc nie patrz na to tak "bacówkowo". Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 10
addict

Tak wszystkie bollywoody są tak "beznadziejne"...Każdy gatunek filmowy ma pewne cechy charakterystyczne...w bolly są takie wątki miłosne i są one tak długie...prawie wszystkie jakie widziałam. To tak jakby zapytac czy wszystkie filmy gat. horror muszą straszyć. Bollywood albo się kocha albo nienawidzi...trzeba podejśc do tego gatunku z dystansem i na luzie i przede wszystkim dobrze się bawić. Mnie film się podobał, zapada w pamięc i jest miłą odskoczną od hollywoodzkich produkcji, które często niczego nie wnosza....pozdr.

ocenił(a) film na 2
addict

Tylko dla fanów bollywoodzkich produkcji. Ja też nie mogę się do nich przekonać. Nie wiem, czemu ludzie tak się tym zachwycają, ale szanuję ich gusta. Jak dla mnie w tym wypadku na uwagę zasługują tylko ładne widoczki. Nawet muzyka jest zbyt monotematyczna, o banalności fabuły nie wspomnę.

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

O przepraszam fabuła w tym filmie akurat nie jest banalna, akurat wiele rzeczy w tym filmie były dla mnie zaskoczeniem! Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 2
LeNa__

Jak na filmy z Bollywoodu to banalna nie była, ale jak na filmy w ogóle, to tak.

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

No nie sądzę, tak mało filmów nie oglądnęłam w życiu i moim zdaniem banalna to napewno nie była.

ocenił(a) film na 10
addict

Dużo filmów w życiu już obejrzałem. Polskie, rosyjskie, hollywoodzkie i innej maści. Komedie, horrory, s-f., miłosne itp.
Od niedawna dopiero zainteresowały mnie produkcje z bollywood i przyznam z zaskoczeniem stanowią miłą odskocznię ze swoją tematyką i klimatem od wszystkiego co do tej pory widziałem. Nie twierdzę że wszystkie są godne uwagi, ale wiele z nich zapada głęboko w pamięć (czasem przez wiele dni nucę sobie jakąś melodie z takiego filmu).
I do takich właśnie zaliczam ten film !!!
Nikogo nie należy zmuszać do zmiany swoich gustów, ale opinia że "wszystkie filmy bollywodzkie są beznadziejne" to "lekka" przesada !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones