PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 375
ocen
7,6 10 1 7375
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

.. nie ukrywam, że na miejscu aamira bardziej bym widziała shah rukha khana :):) najbardziej mi
jakoś do kajol pasuje:) ale też dla mnie nie ma lepszego aktora ponad shah rukha (pomijając
oczywiście Amitabha Bachchana) prawdę mówiąc zupełnie nie spodziewałam się takiej fabuły
szczególnie w II części:) jestem pozytywnie nastawiona, szczerze mówiąc to nie myślałam że będzie
aż tak dobry (w końcu nie ma shah rukha;) ) jestem zdecydowanie na TAK ;)

pozdrawiam fanki SRK ;)

Malvishia

Ja nie oglądam praktycznie filmów bez Shahrukh'a, ale niektóre fanki (np. taka ja :D), nie byłyby tyle co wściekłe, ale zniesmaczone faktem iż Kajol Shahrukha' a no wiecie ... Nie będę pisać ;)

ocenił(a) film na 10
Suhanaa

Oj tam pisz pisz ;D Zastanawiam się czy dobrze interpretuję Twoją wypowiedź :) Pozdrawiam !!

Malvishia

No były by zirytowane tym iż Kajol by go na końcu zabiła, a przecież dla innego aktora scenariusza nie zmienią ;)

użytkownik usunięty
Suhanaa

Ee tam, Shahrukh nie pasuje do roli takiego 'złego' :P jak już to Hrithik Roshan :D Wg mnie Amir Khan był świetny w tej roli, zresztą w ogóle film taki... inny niż reszta. Świetny.

Shahrukh grał już złego. I to takiego co zabił wiele osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones