Serwis chwilowo niedostępny. Przepraszamy.

PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 376
ocen
7,6 10 1 7376
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

muszę powiedzieć, że to nie jest najlepsza produkcja bollywoodu ale chyba da się obejrzeć. :)

Lili_Blue

A ja sie ciesze ze wreszcie jakas produkcja jest bez Srk bo szczerze mowiac mam juz go dosyc. Gra niezle ale czy musi on byc we wszystkich filmach bolly??? Mi np Aamir w Fanaa bardzo sie podobal i sadze ze Srk nie zagralby lepiej od niego. Pewnie zaraz bedzie ze Srk najlepszy itd... Uwazam ze gra dobrze i lubie go ale zeby byc w prawie kazdym filmie bolly to ok, moze nie w kazdym ale przynajmniej w tych najbardziej rozpowszechnionych w Polsce, dlatego tak lubie od niego odpoczac i obejrzec sobie kogos innego. Pzdr dla fanow Aamira Khana, Kajol i Sharukha Khana;p

ocenił(a) film na 8
Jacky_Firth_Northam

Shahrukh Khan nie jest w każdym filmie bolly ludzie przestańcie tak myśleć! On gra tylko w 3 filmach rocznie, a to, że w Polsce wydane jest większość filmów z nim to to nic nie znaczy! A tak ogólnie to w roli Rehana nigdy nie obsadziłabym Shahrukha...Aamir jest tam zbyt genialny aby ktoś inny miał go zastąpić. Przez ten film pokochałam Aamira :D Jest w nim świetny i serdecznie polecam ten wspaniały film :D Jak ktoś pomyślał, że w tej wypowiedzi na kogoś krzyczę to przepraszam :P Pozdrawiam!!!

LeNa__

Dlatego ze tyle razy widzialam juz Shahrukha w wielu filmach bardzo ciesze sie na nowe filmy i nowych aktorow. Dlatego uwazam ze dobrze ze powstaja filmy w ktorych moga wykazac sie inni aktorzy a nie ciagle tylko "krole" bollywoodu. I cenie sobie te filmy. Pzdr dla fanow bolly...;D

ocenił(a) film na 8
Jacky_Firth_Northam

No patrząc nie patrząc to Aamir znajduje się w czwórce Khanów którzy rządzą bollywoodem :P I myślę, że film ceni się za to jaki jest a nie, że gra tam Shahrukh lub, że go nie ma :P Ja np. zaczynałam od filmów tylko z Shahrukhiem ale teraz szukam tak ogólnie bo np. równie cenię Aamira, Abhisheka Bchchana, Amitabha Bachchana i Saifa Ali Khana...ale też nie oglądam filmów tylko z nimi, poprostu szukam dobrych filmów bolly, czasami znajduje okropne ale większość czasu oglądam takie, że mi się bardzo podobają i nie które są z Shahrukhiem a nie które nie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones