PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 376
ocen
7,6 10 1 7376
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

Początek tego filmu, owszem, przypomina każdy inny pochodzący z Indii.Jednak druga połowa-zaskakująca, dramatyczna. Inna! świetna!

ocenił(a) film na 10
Rea

Hmm nie wiem ile ty indyjskich filmów widziałaś, ale zapewniam Cię, że są one bardzo zróżnicowane...nie wszystkie kończą się happyendem jakby to miało wynikać z Twojego postu. Radzę przyjrzeć się takim tytułom jak: Swades, Kal Ho Na Ho, Main Hoon Na, Dil Se, Devdas, Anjaam, Black, Yuva, Anniyan, Yakeen, Gangster - A Love Story, Omkara, Rang De Basanti, Kaaka Kaaka, Nuvvostanante Nenoddantana, Bas Ek Pal, Athadu, Pokiri, Happy, Kabul Express, Salaam-E-Ishq, Jab We Met, No Smoking, Chatrapathi, Dor, Pournami, Lakshyam i zobaczyć jak różne filmy można znaleść w kinematografii indyjskiej:) nie mówię tylko o bollywoodzie, bo wyżej wymienione przeze mnie filmy zawierają również pozycje kollywoodzkie i tollywoodzkie;)

olszynka

wiem, że są one zróżnicowane i błędne jest przekonanie, że filmy z Indii to tylko ckliwe romanse. Dlatego napisałam, że Fanaa jest inny, żeby zachęcić tych, którym Bollywood kojarzy się z tandetą. Oglądałam niektóre z filmów, które wymieniłaś i zgadzam się, że tez odbiegają od stereotypu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones