PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 376
ocen
7,6 10 1 7376
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

Oglądałam go wczoraj i te 3 godz minęly zanim się obejrzałam. Jeszcze trzymają mnie emocje po tym filmie. Powiem jedno WARTY obejrzenia!

ocenił(a) film na 6
mariolcia_5

A mozesz powiedziec co ci sie podobalo az tak ze dajesz mu 10? Mi tam podobalo sie to ze byla niewidoma i przy koncu filmu to znaczy jak rany wyladowal uniej i jeszcze moze 2 drobiazgi. A co ciebie tak wciaglo ????

ocenił(a) film na 6
miidniight

SŁuchaj to zależy od gustu, charakteru i osoby. Ja też daję 10, bo dla mnie to był piękny i magiczny film...

ocenił(a) film na 6
Jalie

Tak masz racje ale chetnie uslyszala bym wasze zdanie co wam najbardziej sie podobalo w nim. No chyba ze calos i nie mozecie nic wyszczegulnic, bo jak dlamnie to tak jak napisalam wyzej. Powiedcie jakie jeszcze filmy lubicie bo moze calkiem inny niz ja.

ocenił(a) film na 10
mariolcia_5

Dla mnie rewelacyjny również 10 nawet 20 :D bez wachania :D Były błedy w scenariuszu ale gra aktorów , muzyka to napięcie TO JEST TO :D:D Piekne Tatry :D mnie film wbił w fotel dopóki nie obejrzałam filmu po raz 2 nie mogłam przesać o nim mysleć , płakałam jak bóbr :) Wspaniały duet Aamir & Kajol :D I świetny powrót Kajol .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones