PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 375
ocen
7,6 10 1 7375
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

Ale warto obejrzeć dla tatrzańskich krajobrazów Kaszmiru i genialnej ścieżki dźwiękowej(hit za hitem)!!!

ocenił(a) film na 8
fajny_juzef

zgadzam sie..
jak dla mnie....gruuuuubo naciagana fabula :/ ...i nie sadze, ze kaszmirskie dziewczyny, ogolnie ludzie z kaszmiru tak kochaja indie...wiec dla mnie film maaaaalo przekonujacy...ale swietni jak zawsze aamir <3 i kajol...kajol wlasciwie byla w tej roli zjawiskowa

użytkownik usunięty
fajny_juzef

Dokładnie. Mimo, że każdy Bollywood jest dla mnie na 10 ale ten wyjątkowo mnie nie przekonał i to już nie chodzi o to ,że nie lubię Aamira Khana... Był strasznie, jego dziwność sprawia że nie mam słów by go opisać. Ale za Kajol i muzykę można dać 8.

ocenił(a) film na 7

Aamira uwielbiam ale w pierwszej części był nijaki a wręcz ohydny z tymi swoimi kudełkami i gadkami podrywacza.... w ogóle pierwsza część (poza piosenkami - świetne) taka na przetrzymanie, druga natomiast rewelacyjna, oglądałam z uwagą i ciekawością, Aamir boski, Kajol świetna i zakończenie.... no nawet zaskakujące trochę.... no i Tatry jako Kaszmir.... rewelacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones